Blog

Dlaczego drewniane zabawki to najlepszy wybór dla małych dzieci? 0
Dlaczego drewniane zabawki to najlepszy wybór dla małych dzieci?

Zabawki dla dzieci to obecnie temat rzeka. Producenci i reklamy pokazują nam najnowocześniejsze zabawki, które skierowane są dla dzieci właściwie w każdym wieku. Z drugiej strony, rodzice w trosce o swoje pociechy chcą dać to co najlepsze, a nie najnowocześniejsze. Dlaczego zatem wybierając zabawki dla swoich małych dzieci, warto zdecydować się na te wykonywane z drewna?

czytaj całość »
Czym jest tzw. tęcza Montessori? 0

Zabawki dla dzieci powinny nie tylko bawić, ale też uczyć. Kryteria te spełnia m.in. tęcza Montessori, która dodatkowo świetnie się prezentuje, zwłaszcza wykonana z ekologicznego drewna. Czym dokładnie charakteryzuje się taka zabawka oraz jakie umiejętności pozwala kształcić?

czytaj całość »
Drewniane klocki jako pomoc w terapii Montessori 0
Drewniane klocki jako pomoc w terapii Montessori

Klocki drewniane to nieoceniona zabawka od wielu lat. Dziś świeci triumfy, ponieważ dzięki nim można stworzyć nieocenione budowle przede wszystkim w duchu eko. Klocki znalazły również zastosowanie w terapii Montessori, gdzie stawia się nie tylko na kreatywność, ale też wieloaspektowy rozwój dziecka.

czytaj całość »
W czym tkwi sekret ponadczasowości drewnianych klocków dla dzieci? 0
W czym tkwi sekret ponadczasowości drewnianych klocków dla dzieci?

Kto z nas nie bawił się w dzieciństwie drewnianymi klockami? Chyba nie ma takich osób. To ciekawe, bo tak naprawdę niemalże każde pokolenie wie czym są klocki z drewna i także każde pokolenie się nimi bawiło. Innymi słowy, mijają lata a nawet dziesięciolecia, a dzieci nadal lubią bawić się drewnianymi klockami. I to mimo tego, że wraz z rozwojem techniki powstają coraz bardziej zaawansowane zabawki. W czym zatem tkwi sekret ponadczasowości drewnianych klocków dla dzieci? Spróbujmy się nad tym zastanowić!

czytaj całość »
Pierwszy post 0

Bloguj w swoim sklepie!

Blog to jedno z najskuteczniejszych narzędzi komunikacyjnych XXI wieku. Dlatego twój sklep też musi blogować.

Na świecie są miliony ludzi szukających w internecie najciekawszych treści oraz produktów. Nie każdy jednak ufa reklamom, dla wielu z nich najważniejsze jest źródło tych informacji. Im bardziej wiarygodne, tym lepiej. Dlatego blogowanie jest tak ważne, by poprzez bloga budować zaufanie swoich klientów.

Jeżeli wiesz co chcesz sprzedawać w sklepie internetowym, powinieneś też znać wszystkie obawy i zainteresowania swoich klientów – artykułami na blogu musisz odpowiadać na ich potrzeby oraz ich inspirować. To ważne także dla Google i wyszukiwarek internetowych – im lepszy i ciekawszy content na twojej stronie, tym większa szansa, że trafi do tych, którzy go szukają w internecie.

Tutaj możesz zacząć blogować już dziś.

do góry do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl