Tęcza drewniana

Tęcza Montessori to wyjątkowa zabawka edukacyjna, dzięki której dzieci zyskują szansę, aby wcielić się w rolę małych projektantów. Przy użyciu siedmiu drewnianych elementów mogą ułożyć tęczę, budować tunele dla pociągów i autek czy urocze domki dla pluszowych przyjaciół. Równie chętnie bawią się nią z tego powodu zarówno chłopcy, jak i dziewczynki.

Drewniana tęcza w stylu Montessori – ciekawa i bezpieczna zabawka

Drewniana tęcza w stylu Montessori to zabawka, która wspiera rozwój umiejętności manualnych u dzieci oraz pobudza ich kreatywność i wyobraźnię. Dbamy, aby była ona dla nich nie tylko ciekawa, ale także w pełni bezpieczna. Dlatego każdą tęczę wykonujemy ręcznie z drewna olchowego lub bukowego.

W zależności od modelu drewniane elementy impregnujemy woskiem pszczelim lub pokrywamy nietoksycznym farbami w pastelowych kolorach. W pierwszym przypadku pozwala to wydobyć z nich naturalne piękno poprzez podkreślenie rysunków słojów. W drugim nadać im atrakcyjną wielobarwną formę, która rozjaśni wnętrze i zabierze małych domowników w podróż do krainy „Troskliwych Misiów”. W efekcie tęcza sprawdzi się nie tylko jako zabawka, ale także stylowa drewniana dekoracja do dziecięcego pokoju, pięknie prezentująca się na półkach i regałach.

Tęcza drewniana doskonale sprawdzi się jako prezent dla dziecka z okazji urodzin, Dnia Dziecka czy Mikołajek. Produkt ten jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych, dlatego można bez większych problemów znaleźć modele, które przypadną do gustu dziewczynkom i chłopcom.

Tęcza drewniana WHITE NATURAL
Cena: 109,00 zł
szt.
Tęcza drewniana PINK
Cena: 109,00 zł
szt.
Tęcza drewniana pastelowa montessori
Cena: 109,00 zł
szt.
Tęcza drewniana naturalna
Cena: 109,00 zł
szt.
Tęcza drewniana Mustard
Producent: Zuza Home
Cena: 109,00 zł
szt.
Tęcza drewniana dowolne kolory
Cena: 109,00 zł
szt.
Tęcza drewniana BLUE
Cena: 109,00 zł
szt.
Chatka tęczowa własne kolory
Producent: Zuza Home
Cena: 70,00 zł
szt.
Chatka tęczowa - ocean blue
Producent: Zuza Home
Cena: 70,00 zł
szt.
do góry do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl