Klocki drewniane

Klocki drewniane są kultową zabawką, którą bawiły się całe pokolenia i która nadal cieszy się dużym zainteresowaniem dzieci. Co jest w nich takiego wyjątkowego? Na pewno to, że można się nimi bawić cały dzień, a one szybko się nie znudzą. Pozwalają one dzieciom budować takie konstrukcje, jakie tylko podpowiada im wyobraźnia. Literki na klockach drewnianych dobrze wpłyną na naukę alfabetu w przyszłości.

Jak klocki drewniane wpływają na rozwój dziecka?

Zabawa klockami drewnianymi wspomaga rozwój dziecka na wielu płaszczyznach, m.in.

  • pobudza wyobraźnię przestrzenną i zwiększa kreatywność,
  • kształtuje koordynację ruchowo-wzrokową,
  • usprawnia procesy poznawcze m.in. pamięć, spostrzegawczość i koncentrację.

Klocki drewniane to naprawdę dobra inwestycja w rozwój dziecka. Te małe, niepozorne elementy, potrafią bowiem wiele nauczyć, zapewniając jednocześnie moc atrakcji. Drewniane klocki dla dzieci są dostępne w różnych rodzajach, trafiając w gust nawet najwybredniejszych maluchów.

Jakie rodzaje klocków drewnianych dla dzieci posiadamy w ofercie?

W naszym asortymencie rodzice mogą znaleźć wiele ciekawych i oryginalnych klocków drewnianych dla dzieci. Warto dodać, że dobrze będą pasować do naszych naturalnych i ekologicznych półek domków, dostępnych również w pastelowych kolorach. Oferujemy m.in.:

  • Klocki drewniane małe i duże,
  • Klocki drewniane z imieniem dziecka, które rozwijają logiczne myślenie i wprowadzają dziecko w świat alfabetu. Dzięki nim maluch nauczy się szybko rozpoznawać literki i układać z nich swoje imię. Klocki z literkami idealnie nadają się na oryginalny prezent z okazji Baby Shower, Chrztu Świętego czy urodzin. Stanowią również stylowy rekwizyt podczas sesji zdjęciowych – drewniane klocki z imieniem nadadzą indywidualnego charakteru zdjęciom.
  • Klocki Montessori tzw. kamienie balansujące, które pomagają dziecku ćwiczyć koncentrację – należy je bowiem układać jeden na drugim w taki sposób, by stworzona z nich konstrukcja utrzymała równowagę.
do góry do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl