Klocki drewniane

Klocki drewniane są kultową zabawką, którą bawiły się całe pokolenia i która nadal cieszy się dużym zainteresowaniem dzieci. Co jest w nich takiego wyjątkowego? Na pewno to, że można się nimi bawić cały dzień, a one szybko się nie znudzą. Pozwalają one dzieciom budować takie konstrukcje, jakie tylko podpowiada im wyobraźnia.

Jak klocki drewniane wpływają na rozwój dziecka?

Zabawa klockami drewnianymi wspomaga rozwój dziecka na wielu płaszczyznach, m.in.

  • pobudza wyobraźnię przestrzenną i zwiększa kreatywność,
  • kształtuje koordynację ruchowo-wzrokową,
  • usprawnia procesy poznawcze m.in. pamięć, spostrzegawczość i koncentrację.

Klocki drewniane to naprawdę dobra inwestycja w rozwój dziecka. Te małe, niepozorne elementy, potrafią bowiem wiele nauczyć, zapewniając jednocześnie moc atrakcji.

Jakie rodzaje klocków drewnianych dla dzieci posiadamy w ofercie?

W naszym asortymencie rodzice mogą znaleźć wiele ciekawych i oryginalnych klocków drewnianych dla dzieci. Oferujemy m.in.:

  • Klocki drewniane małe i duże,
  • Klocki drewniane z imieniem dziecka, które rozwijają logiczne myślenie i wprowadzają dziecko w świat alfabetu. Dzięki nim maluch nauczy się szybko rozpoznawać literki i układać z nich swoje imię. Klocki z literkami idealnie nadają się na oryginalny prezent z okazji Baby Shower, Chrztu Świętego czy urodzin. Można je również wykorzystać jako stylowy rekwizyt podczas sesji zdjęciowych.
  • Klocki Montessori tzw. kamienie balansujące, które pomagają dziecku ćwiczyć koncentrację – należy je bowiem układać jeden na drugim w taki sposób, by stworzona z nich konstrukcja utrzymała równowagę.
Klocki drewniane serce DUŻE
Cena: 11,00 zł
szt.
Klocki drewniane litery DUŻE
Producent: Zuza Home
Cena: 12,00 zł
szt.
Klocki drewniane gwiazdka DUŻE
Cena: 11,00 zł
szt.
Kamienie balansujące montessori
Cena: 50,00 zł 60,00 zł
kg
  • promocja
do góry do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl